Liderlik ve Kariyer Zirvesi

  • 04 Mart 2022
    Cuma
  • 06 Mart 2022
ODTÜ
Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

Liderlik ve Kariyer Zirvesi 4-5-6 Mart’ta Hibrit Gerçekleşiyor!

 

30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olarak ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 4-5-6 Mart 2022 tarihlerinde Liderlik ve Kariyer Zirvesi’ni hibrit bir biçimde gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz!

Liderlik ve kariyer alanlarına ilgili katılımcılarımızla alanında uzman konuşmacılarımızı bir araya getirdiğimiz etkinliğimizde geçtiğimiz yıl Furkan Korkmaz, Hakan Baş gibi birbirinden değerli isimleri konuk ettik. Her yıl yaklaşık 900 katılımcıyı ağırladığımız- Liderlik ve Kariyer Zirvesi etkinliğimizi bu sene 4-5-6 Mart tarihlerinde liderlikvekariyer.com adresinde online; 6 Mart’ta ise Sheraton Ankara Hotel’de yüz yüze ve liderlikvekariyer.com’da online olmak üzere hibrit bir biçimde gerçekleştireceğiz. 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcıların, Türkiye'nin önde gelen CEO ve genel müdürlerinin tecrübelerini dinleyip, kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceği Liderlik ve Kariyer Zirvesi, katılımcıların kendilerini sadece bireysel anlamda değil network anlamında da geliştirmelerine de katkı sağlar.

Etkinliğimiz, bu sene hibrit platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Aynı zamanda etkinliğimize katılıp network elde ederken çok güzel bir amaca hizmet edebilirsiniz. Çünkü etkinliğimizin bilet gelirlerinin tamamı Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağışlanacaktır. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

 Etkinlik Detayları

Platform: Hibrit. 4-5 Mart Online, 6 Mart Sheraton Ankara Hotel & Online

Tarih: 4-5-6 Mart

Başvuru ve Kayıt: https://www.biletimgo.com/bilet-al-liderlik-ve-kariyer-zirvesi-22-3526

Sertifika: Var

 


Liderlik ve Kariyer Zirvesi
Yukarı Git