İnovasyon Ödülleri

  •  
  • 09 Nisan 2022
    Cumartesi
İstanbul Teknik Üniversitesi
İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi

İTÜ İMK İnovasyon Ödülleri Başvuruları Açıldı!

 

Ülkemizde bir üniversite kulübünün inovasyon temasıyla ilk defa düzenleyeceği ödül töreni olan İnovasyon Ödülleri9 Nisan 2022 tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde sizlerle!

 

Hibrit bir şekilde hem İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nden hem de www.ybk.org.tr web sitemiz üzerinden gerçekleştirilmesi planlanan 23. Yönetim Bilimleri Kongresi; Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı, İnovasyon Ödülleri ve Kapanış Gecesi olmak üzere 5 ana bölümden oluşacak.

 

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü olarak bu sene 23.sünü gerçekleştireceğimiz Yönetim Bilimleri Kongresi’nde bir ilke imza atıp şirketlerin inovatif fikirlerinin yarışacağı İnovasyon Ödülleri’yle; her zaman en iyisi olmak için çabalayan, her daim gelişen, kendi alanında gelişime öncülük eden, fark yaratan kurum ve kuruluşların, girişimlerin ve bireylerin emeklerinin takdir edildiği ve yeniliğin, gelişimin teşvik edildiği bir organizasyonu hayata geçirmek istiyoruz. 9 Nisan 2022 tarihinde gerçekleşecek etkinlikte sektöründe inovatif bir projeye imza atmış her şirketin, bireyin, girişimin başvurabildiği ve başvuruların sektörden bağımsız jürilerimiz tarafından en demokratik ve en tarafsız şekilde değerlendirileceği bir organizasyon olmasını hedefliyoruz.

 

İnovasyon Ödülleri’ne kendi sektöründe bir inovasyona imza atan tüm kurum, kuruluş, girişim ve bireyler katılabilir. Başvurular inovasyonodulleri.org adresinden gerçekleştirilecektir.

 

Toplanan başvurular ilk olarak jürilerimiz tarafından 14 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında ön elemeden geçirilecektir. Projeler ön eleme aşamasında jüriler tarafından 10 üzerinden puanlanacaktır. Puan ortalaması 6 ve üzeri olan başvurular kısa listeye kalacaktır. Bu sürecin ardından kısa listeye kalan katılımcıların projeleri 4 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında İTÜ öğrencilerinin ve jürinin değerlendirmesine sunulacak ardından kazananlar belirlenecektir.

 

İş dünyasından başarılı isimler ve sektörler hakkında bilgi sahibi akademisyenlerden oluşan uzman jürilerimizin değerlendirmesi, kazananın belirlenmesinde %50 etkilidir. Adaylar ve projeleri hakkında bilgilerin yer alacağı inovasyonodulleri.org adresinde İTÜ öğrencilerinin gerçekleştireceği oylama, kazananın belirlenmesinde %50 etkilidir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru için inovasyonodulleri.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.


İnovasyon Ödülleri
Yukarı Git