15. Finans Kongresi

  • 04 Aralık 2021
    Cumartesi
  • 05 Aralık 2021
ODTÜ
ODTÜ KKM Kemal Kurdaş Salonu

ODTÜ İşletme Topluluğu Gururla Sunar! Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO'ları ve Türkiye'nin önde gelen finans uzmanlarının tecrübelerini dinleyip kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz Türkiye'nin finans alanında lider etkinliklerinden birisi olan Finans Kongresi bu sene 15. kez 'Normalleşen Dünyada Evrimleşen Finans' teması ile 4-5 Aralık tarihlerinde; 4 Aralık'ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ve finanskongresi.net adresinde, 5 Aralık'ta finanskongresi.net adresinde olmak üzere sizlerle! 

Cumartesi günü salonda gerçekleşecek etkinliğimiz online katılımcılarımız için canlı bir şekilde kendi internet sitemiz üzerinden (finanskongresi.net) yayınlanacaktır. 

Katılımcılarımız isteklerine göre iki farklı bilet seçeneğini ('Salon Katılım' veya 'Online Katılım') tercih edebilirler.
 
*Salon Katılım: 4 Aralık'ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu'ndan katılım, 5 Aralık'ta dijital platformumuz finanskongresi.net üzerinden katılım.
*Online Katılım: Her iki gün için de dijital platformumuz üzerinden katılım.
 
Etkinliğimiz Cumartesi günü eşzamanlı bir şekilde online ve yüz yüze; Pazar günü ise tamamen online olacaktır.
 
Etkinlik salonumuzda pandemi koşullarına bağlı olarak maske zorunluluğu, yarı kapasite, havalandırma ve diğer tüm önlemler alınacaktır.
 
'Salon katılım' bilet türüne sahip olan katılımcılardan Cumartesi günü salon girişlerinde HES kodu istenecektir.
 
10 Oturuma katılan katılımcılarımıza QNB Finansbank ve Finans Kongresi olmak üzere 2 ayrı sertifika verilecektir.
 
Ayrıntılı bilgi için: https://www.finanskongresi.net/
 
Biletler için: https://www.biletimgo.com/bilet-al-15-finans-kongresi-3503

15. Finans Kongresi
Yukarı Git