Mezundan Al Haberi'21

  • 07 Mayıs 2021
    Cuma
  • 09 Mayıs 2021
Hacettepe Üniversitesi
Online/Zoom

 Genç Mühendisler Topluluğu olarak döneme çok güzel bir etkinliğimizle daha damga vuruyoruz. 7-8-9 Mayıs günlerinde topluluğumuzun gelenekselleşmiş etkinliklerinden biri olan Mezundan Al Haberi’21 etkinliğimiz ile sizlerleyiz.

 

► Topluluk olarak her yıl düzenlediğimiz Mezundan Al Haberi etkinliğinde, her biri Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuş birbirinden başarılı isimleri konuk ederek siz tüm genç mühendislerin eğitim ve iş hayatına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

 

♦ Mezundan Al Haberi’21 unutulmaz olacak. Neden mi?

 Çünkü, bu yıl ki konuşmacılarımız her biri alanında başarılı bir Hacettepeli olmanın yanı sıra Genç Mühendisler Topluluğunun eski birer üyesi. Konuşmacılarımız dünyanın farklı noktalarında farklı sektörlerde mühendislik üzerine deneyimlerini aktarmak için bizlerle olacak. Ayrıca Genç Mühendisler olarak size yararlı olmakla yetinmedik ve sizleri mutlu edecek şeyler üzerine de çalıştık. Peki bunlar neler mi?

⇒ Resmi instagram hesabımız olan @gmthacettepe üzerinden düzenlediğimiz bir çok harika çekiliş sizlerle.

⇒ Katılımcılarımıza birbirinde  özel hediyeler ve katılım sertifikası vermeyi de ihmal etmiyoruz.

 

♦ Kariyer basamaklarının farklı noktalarından mühendislerle buluşup, mühendislik üzerine geleceğinizi planlayabileceğiniz etkinliğimizde bizlerle olmak için tıklayınız.

 


Mezundan Al Haberi'21
Yukarı Git