Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

  • 27 Mart 2021
    Cumartesi
  • 28 Mart 2021
ODTÜ
Online Etkinlik

29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 27-28 Mart 2021’de Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi’ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl yaklaşık 400 katılımcıyı okulumuzda ağırladığımız Türkiye'nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan etkinliğimiz Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'ni bu yıl online olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Katılımcılarımızın teknoloji devlerinin ve ülkenin önde gelen girişimcilerin tecrübelerini dinleyip, kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceği; aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dijital girişimcilik yarışmalarından birini izleyebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Yarışma ayağında, üniversiteli girişimcilerle yatırımcıları ve mentörleri bir araya getireceğimiz ve katılımcılar tarafından yarışmacıların sunumlarının izlenebileceği bir dijital girişimcilik yarışması düzenliyoruz. Girişimcilik ekosistemi önemli isimleri ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getirip geniş bir network ağı sağlıyoruz. 

Her yıl Türkiye'nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini okulumuzda ağırlayan etkinliğimiz, bu sene online platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Türkiye’deki girişimcilere destek olmak isteyen kesim ile proje fikirlerinin sahiplerini buluşturan bu etkinliğe siz de “Fikrini kap gel!” sloganı ile katılabilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin yanı sıra yeni mezun girişimci adaylarının da fikirlerini yarıştırabilecekleri yarışmanın finalistleri;
Finale Dek 3 Haftalık Online Mentörlük Desteği alarak finale hazırlanma,
Online eğitimlerle projelerini geliştirme, MBA'den ofis desteğine birçok ödül kazanma imkanı yakalayacak!

Detaylı bilgi ve bilet almak için: www.girtek.co


Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi
Yukarı Git