CAREER LAB'21

  • 05 Mart 2021
    Cuma
  • 07 Mart 2021
Koç Üniversitesi
ONLINE

Koç Üniversitesi AIChE Kulübü Gururla Sunar!

CAREER LAB’21 KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!

Career Lab bu sene her bölüm ve üniversiteden katılımcılarını 5-6-7 Mart’ta pandemi nedeniyle “ONLINE” olarak ağırlıyor.

Career Lab’21 nedir?
Career Lab’de 3 gün boyunca ana oturumlarda düzenleyeceğimiz çeşitli seminerlerle Enerji, Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik, Boya, Tekstil, Otomotiv, FMCG, Elektrik ve Biyomedikal sektörlerinin önde gelen firmalarını yakından tanıma fırsatı yakalayıp, staj ve kariyer olanaklarını öğrenebilirsin. Her ana oturumun sonunda alanında uzman konuşmacılarımıza merak ettiklerini sorma fırsatına da sahip olacaksın.
Ana oturumlarımızla eş zamanlı olarak düzenlenecek olan yan oturumlarımızda da resmi ve gayri-resmi mülakatlara, vaka analizi çalışmalarına, çeşitli konulardaki workshoplara ve eğitimlere katılarak kişisel gelişimine ve akademik yaşamına katkı sağlayabilirsin.
Tüm bunların yanı sıra online fuaye alanından faydalanarak çeşitli şirketlerle birebir iletişim kurabilir, kendi bölümünden ve farklı bölümlerden insanlarla tanışabilir, çok geniş bir network ağı kurma fırsatı yakalayabilirsin.
Etkinlikte eğlenmeni, çeşitli ödül ve hediyeler kazanmanı ve yeni insanlarla tanışmanı sağlayacak yarışmalar, çekilişler ve daha birçok enerji dolu fırsat da seni bekliyor olacak.

*Katılımcılara etkinlik sonunda Career Lab’21’e katıldıklarına dair katılım sertifikası da verilecektir.

**Konuşmacılarımız yakın zamanda sosyal medya hesaplarımız ve kayıt yaptırdıktan sonra sizlerle ilgilenecek olan mentor arkadaşlarımız tarafından sizlerle paylaşılacaktır.

Peki Career Lab’21’e nasıl katılabilirsiniz?

Aşağıdaki linki kullanarak kayıt olabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFQ45qbEaVdC5APZlMVi6ud1L3XHSHadbOTFuzRZyShZn_bQ/viewform


 Kaydınız sonrasında etkinlik öncesinde ve süresince sizlerle ilgilenecek olan mentor arkadaşlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçecekler.

Erken Kayıt Dönemi Ücreti: 30 ₺
Kayıt Ücreti: 40 ₺

***Okul, bölüm, sınıf sınırlaması yoktur.

Ayrıntılar hakkında formu doldurduktan sonra etkinlik sorumlularımız sizinle iletişime geçecektir.
Tüm sorularınız için bizlere aiche-club@ku.edu.tr mail adresimizden ve @aicheku Instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

5-6-7 Mart’ta görüşmek üzere!


CAREER LAB'21
Yukarı Git