14. Finans Kongresi

  • 28 Kasım 2020
    Cumartesi
  • 29 Kasım 2020
ODTÜ
Online Etkinlik

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl yaklaşık 900 katılımcıyı okulumuzda ağırladığımız Türkiye'nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan etkinliğimiz Finans Kongresi'ni bu yıl online olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. 

Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO'ları ve Ozan Bingöl, Atilla Yeşilada gibi birçok finans uzmanının tecrübelerini dinleyebileceğiniz etkinliğimiz bu sene "Ekonomik Düzen İçerisinde Yeni Bir Aktör: Koronavirüs" temasını ele alıyor olacak. 

Her yıl Türkiye'nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini okulumuzda ağırlayan etkinliğimiz, bu sene online platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Aynı zamanda etkinliğimize katılıp network elde ederken çok güzel bir amaca hizmet edebilirsiniz. Çünkü etkinliğimizin bilet gelirlerinin tamamının TEGV Yeni Dünya Projesi’ne bağışlanması ile birikte, etkinliğimiz online eğitim sürecinde maddi imkansızlıklar yüzünden eğitim alma imkanı olmayan çocukları tablet ve bilgisayarlar ile buluşturarak eğitimde fırsat eşitliğine destek olma amacı taşıyor. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

Biletler ve detaylı bilgi için www.finanskongresi.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


14. Finans Kongresi
Yukarı Git