Global Girişimcilik Günü'20

  • 21 Kasım 2020
    Cumartesi
  • 22 Kasım 2020
Yıldız Teknik Üniversitesi
YouTube

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Global Girişimcilik Günü etkinliği girişimcilik ekosistemi ile buluşmak üzere Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından özenle hazırlandı! Her yıl Global Girişimcilik Haftasının bir gününde düzenlediğimiz Global Girişimcilik Günü etkinliğinin temel hedefi, bir girişimin yatırımcısını ve kurucusunu aynı sahnede konuk ederek girişimin başarı hikayesini, yatırım sürecini, karşılaşılan zorlukları ve nasıl aşıldığını birinci ağızdan dinleyerek girişimciliğe meraklı üniversite öğrencileri ve ekosistem ilgilileri ile paylaşmaktır. 
 
Global Girişimcilik Günü'nde Gökhan Özüm (General Manager, UniKuni), Başar Yenidünya (Vice President, 212), Tolga Şen (Co-Founder & CEO, OMMA Sign), Enis Hulli (General Partner, 500 Startups İstanbul), Merthan Öztürk (Co-Founder, Inofab Health), Kudret Türk (Co-Founder, Apsiyon), Baturay Kaya (Associate, Earlybird Venture Capital), Ata Uzunhasan (Managing Director, Galata Business Angels) ve Duygu Akbudak (Founder, Denebunu) konuşmacılar arasında yer alacak. Aynı zamanda etkinlik sonunda @ytugirisim Instagram canlı yayınında Madrigal, Batuhan Kordel (21 Kasım) ve Can Ozan'ın (22 Kasım) katılımıyla toplanan tüm bağışların İzmir'e ulaştırılacağı bağış konserleri düzenlenecek!

Değerli girişimcilerle ve yatırımcılarla buluşarak girişimlerin hikayelerini dinlemek, sürpriz ödüller kazanmak ve bu geleneğin bir parçası olmak için 21 Kasım saat 13.00'te YTÜ Girişimcilik Kulübü YouTube kanalından canlı yayınlanacak GGG 2020'ye hemen http://www.globalgirisimcilikgunu.com/ üzerinden kayıt ol! 
 
GGG senin için hazır, peki sen bu büyük buluşma için hazır mısın? 
 
#GGG2020 #GlobalGirişimcilikGünü #GGH20 #bengirisimciyim


Global Girişimcilik Günü'20
Yukarı Git