AtölyeMİZ

  • 14 Mart 2020
    Cumartesi
  • 15 Mart 2020
Beykent Üniversitesi
Beykent Üniversitesi Ayazağ-Maslak Yerleşkesi

IEEE Beykent Üniversitesi WIE Affinity Group olarak 14 Mart Cumartesi ve 15 Mart Pazar günü gerçekleştireceğimiz AtölyeMiz (Mühendislikte İnsan Zirvesi) etkinliğimiz tüm detayları ile karşınızda!

Etkinliğimizde; Kişisel Gelişim Atölyeleri, Kariyer Atölyeleri, Eğitim Atölyeleri olmak üzere 3 farklı kategoride 40 tane atölye gerceklesecektir. Atölyelerde katılımcılar, sektörün lider firmaları ile  mülakat simülasyonu, pazarlama çalışmaları, vaka analizleri vb. uygulamalarla deneyimler kazanacaktır. Eğitim odalarında çeşitli eğitimlerin giriş derslerini alacak, aynı zamanda kişisel gelişim atölyelerinde sanat, hikayeleştirme vb. alanlar üzerine gerçekleşecek atölyelerde kendini geliştirme şansı yakalayacaktır.

Alanında uzman isimlerle tanışıp birebir tanışma fırsatı yakalayacağınız, eğitici stantların yanı sıra eğlenceli stantlar da bulacağınız etkinliğin bu seneki mottosu Geleceğini Zirveye Taşı!

Etkinlik 14 Mart Cumartesi ve 15 Mart Pazar günü Ayazağa-Maslak Adem Çelik Konferans Salonunda ve Beykent Üniversitesi dersliklerinde gerçekleşecektir.

Sen de kariyerine yön vermek istiyorsan:
Onlarca atölye arasından dilediğine seç!
Kendi programını kendin yarat.
Yerini ayırt! 

 

ETKİNLİK ÜCRETSİZ ve SERTİFİKALIDIR.

Bu form sonrasında sizin şeçimlerinize göre düzenlenecek bir programınız olacaktır. Bu program mail adresleriniz üzerinden size iletilecektir.

Form:https://docs.google.com/forms/d/17ZoVO8kKcWJyxcBxbA4U6EdkXXjfr69n9pBuSyz9CaE/edit
Web sitemiz:http://atolyemiz.ieeebeykent.org/


AtölyeMİZ
Yukarı Git