Global Opportunities in Business and Investment

  • 02 Mart 2020
    Pazartesi
  • 04 Mart 2020
    Çarşamba
İstanbul Teknik Üniversitesi
İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi

Herkesin merakla beklediği GOBI, bu yıl 01 - 04 Mart tarihleri arasında, İstanbul’da İTÜ Maçka Kampüsü - Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek!

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıkan ve 01-04 Mart 2020 tarihleri arasında 12.si düzenlenecek olan Global Opportunities in Business and Investment (GOBI), ilk defa yapıldığı 2008 yılında Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülü verilen, uluslararası iş ve yatırım zirvesidir. 

Keyif ile işe yararlılığı birleştirmek isteyen öğrencilerin özgeçmişini doldurup, bütün dünyadan insanlarla birlikte iş kültürüyle ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI, aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış konuşmacıların katılımıyla ve ülkemizde yer edinen uluslararası fırsatların işleneceği zirve özelliği taşıyor.

 

GOBI 2020’de neler olacak?

01 - 04 Mart 2020’de sektörlerinin devleri ile üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefleyen ve Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan GOBI 2020’nin kayıtları açıldı. Tüm sektörlere değinilecek bu zirveye; 46 farklı ülkeden gelecek olan yabancı öğrencinin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelecek olan 5000 civarı üniversite öğrencisinin katılımı bekleniyor. Bu unutulmaz zirvede yer almak için şimdiden yerini ayırt! 

Detaylı bilgi ve gelişmeleri takip etmek için: www.gobistanbul.com


Global Opportunities in Business and Investment
Yukarı Git