TCMB & Girişimci Liderler Topluluğu Üniversiteler Buluşuyor Programı

  •  
  • 08 Kasım 2019
    Cuma
Gazi Üniversitesi
TCMB İdare Merkezi

Girişimci Liderler Topluluğu üyeleri ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Üniversite Buluşmaları Programı’na gidiyor!
Yılda sadece başvuru koşullarını sağlamış ve seçilmiş 24 üniversiteden bu sene üniversitemizi Girişimci Liderler Topluluğu temsil ediyor!

Acele et hemen karekodu okut, formu doldur!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Herkes İçin Ekonomi çalışmaları kapsamında Ankara’da bulunan İdare Merkezinde üniversite öğrencileri için bilgilendirme programları düzenlemektedir.
Üniversite Buluşmaları, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının kurumsal yapısı ve işlevleri, para politikası ve kariyer olanaklarına ilişkin bilgilendirme sunumlarını içeren ve öğrenciler ile yetkililer arasında soru-cevap şeklinde bir iletişime imkân sağlayan yaklaşık üç saatlik bir programdır.

(Bu programa katılacak öğrencilerin AHBVU Girişimci Liderler Topluluğu üyesi olması ve başvuru formunu doldurması zorunludur. Formlar akademik danışmanımız eşliğinde değerlendirilecektir. Sonuçlar 30 Ekim 2019 tarihinde açıklanacaktır. Kontenjan 45 kişi (+10 yedek) ile sınırlıdır.)

TCMB & Girişimci Liderler Topluluğu Üniversiteler Buluşuyor Programı
Yukarı Git